Media: Marcelo Mendez zostanie trenerem Modeny

Siatkówka
Media: Marcelo Mendez zostanie trenerem Modeny
fot. Cyfrasport
Marcelo Mendez nie poprowadzi Asseco Resovii w następnym sezonie.

Marcelo Mendez zamieni Asseco Resovię na Leo Shoes PerkinElmer Modena - taką informację podał włoski dziennikarz Gian Luca Pasini. Argentyńczyk prowadzi polski zespół od końcówki grudnia 2021 roku.

Mendez dotarł na Podpromie w trakcie trwania sezonu. Pod jego wodzą rzeszowianie prezentują się lepiej, niż za czasów poprzednika Alberto Giulianiego i na kolejkę przed końcem fazy zasadniczej plasują się na piątej pozycji w PlusLidze.

 

Brazylijskie media od dłuższego czasu spekulują na temat przyszłości szkoleniowca, twierdząc że po zakończonych rozgrywkach opuści Asseco Resovię. Informację potwierdziły także nasze źródła.

 

ZOBACZ TAKŻE: Francuzi znaleźli nowego trenera. Wielkie nazwisko w miejsce Bernardo Rezende!

 

Mendez jest niezwykle utytułowanym trenerem, więc nic dziwnego, że błyskawicznie kluby zaczęły interesować się jego pozyskaniem. Gian Luca Pasini poinformował we wtorek, że Argentyńczyk prawdopodobnie poprowadzi w następnym sezonie ekipę z Modeny. 

 

Z kolei miejsce Mendeza w Rzeszowie ma zająć Giampaolo Medei. Włoski szkoleniowiec ma doświadczenie w pracy z wielkimi klubami. W sezonie 2017/2018 prowadził Cucine Lube Civitanova, a rok później objął stery w Ziraacie Bankasi Ankara.

Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Przeczytaj koniecznie