Lewis Hamilton o swoim zdrowiu psychicznym: Od dłuższego czasu...

Moto
Lewis Hamilton o swoim zdrowiu psychicznym: Od dłuższego czasu...
fot. PAP
Lewis Hamilton zabrał głos w sprawie swojego zdrowia psychicznego

Na mediach społecznościowych Lewis Hamilton wypowiedział się na temat swojego zdrowia psychicznego. Kierowca Formuły 1 skierował ciepłe słowa do kibiców.

Hamilton przyznał się do problemów ze zdrowiem psychicznym.

 

"To był bardzo trudny rok, przez to, co dzieje się wokół nas. Czasami trudno myśleć pozytywnie. Od dłuższego czasu miałem problemy z psychiką i emocjami" - napisał Brytyjczyk na swoim koncie na Instagramie. 

 

ZOBACZ TAKŻE: Lewis Hamilton zmienia nazwisko! Chce wyróżnić swoją matkę

 

Kierowca Mercedesa w swoim poście zwrócił się bezpośrednio do osób, które go obserwują. 

 

"Cały czas musimy walczyć. Przecież możemy tyle osiągnąć. Piszę do was po to, by powiedzieć, że to jak się teraz czujecie, jest normalne. Pamiętajcie, że nie jesteście sami i razem przez to przejdziemy. Mój przyjaciel powiedział mi dzisiaj: jesteś bardzo silny i możesz zrobić wszystko, czemu się poświęcisz. Żyjmy z wdzięcznością, że zobaczyliśmy kolejny dzień. Przesyłam w waszą stronę dużo miłości" - podsumował Hamilton.

 

Brytyjski kierowca wziął udział w obu dotychczasowych wyścigach obecnego sezonu Formuły 1. Podczas rywalizacji w Bahrajnie zajął trzecie miejsce. Natomiast w Arabii Saudyjskiej był dziesiąty. W klasyfikacji generalnej plasuje się na piątej pozycji.

 

 

 

Andrzej Adamiec/Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Przeczytaj koniecznie