Kiedy grają Polacy na MŚ w Katarze? Kiedy mecze Polaków na MŚ 2022? Data, godzina, terminarz

Piłka nożna

Za nami losowanie grup MŚ 2022 w Katarze. Kiedy podopieczni Czesława Michniewicza zagrają na mundialu? O której godzinie grają Polacy? Kiedy mecze Polaków na MŚ? Kiedy Polacy zagrają na MŚ 2022? Jak wygląda terminarz meczów Polski w Katarze?

Biało-Czerwoni w finale baraży eliminacje na mistrzostwa świata w Katarze pokonali Szwecję 2:0. Dzięki temu zapewnili sobie awans na największą imprezę w świecie piłki nożnej. Przypomnijmy, że półfinałowy mecz barażowy Polaków się nie odbył. Mieli się w nim zmierzyć z Rosją, ale po agresji tego kraju na Ukrainę, tamtejsza piłkarska reprezentacja została wykluczona z rozgrywek.

 

Polscy piłkarze rozpoczną rywalizację w mistrzostwach świata w Katarze od meczu z Meksykiem 22 listopada. Cztery dni później zmierzą się z Arabią Saudyjską, a rywalizację w grupie C zakończą 30 listopada z Argentyną. Ceremonia losowania odbyła się w Dausze.

Biało-czerwoni byli losowani z trzeciego koszyka.

 

ZOBACZ TAKŻE: Wyniki losowania MŚ 2022 w Katarze

 

W sumie w mistrzostwach świata w Katarze weźmie udział 32 reprezentacje. Zespoły będą rywalizowały w ośmiu grupach. Dwie drużyny narodowej, które zajęły dwa pierwsze miejsca w danej grupie awansują do fazy pucharowej. Finał mistrzostw świata zaplanowany jest na 18 grudnia 2022 roku. Natomiast mecz otwarcia ma odbyć się na 21 listopada 2022 roku. Kiedy zagrają Polacy na MŚ? Jak wygląda terminarz meczów Polski w Katarze?

Kiedy Polacy zagrają na MŚ 2022? Data i godzina meczów Polaków na MŚ w Katarze:

Meksyk - Polska (22 listopada, godz. 17:00, Stadium 974, Doha)

 

Polska - Arabia Saudyjska (26 listopada, godz. 14:00, Education City Stadium, Ar-Rajjan)

 

Polska - Argentyna (30 listopada, godz. 20:00, Stadium 974, Doha)

 

AA, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Przeczytaj koniecznie