Finał ATP w Miami: Hurkacz/Isner - Koolhof/Skupski. Relacja i wynik na żywo

Przed Hubertem Hurkaczem mecz o zwycięstwo w deblowym turnieju ATP w Miami. Polak w parze z Johnem Isnerem powalczy o wygraną z duetem Wesley Koolhof/Neal Skupski. Relacja i wynik na żywo meczu Hurkacz/Isner - Koolhof/Skupski na Polsatsport.pl.

Polak i Amerykanin awansowali do finału po zwycięstwie w półfinale nad duetem Kokkinakis/Kyrgios. Hurkacz i Isner triumfowali w dwóch setach. Cały mecz trwał łącznie 67 minut. Z kolei ich najbliżsi rywale w półfinale w trzech setach wyeliminowali parę Bolelli/Fogini.

Warto wspomnieć, że rywalizację w singlu Hurkacz zakończył dopiero na półfinale. Zawodnik z Wrocławia przegrał z Carlosem Alcarazem z Hiszpanii. Przypomnijmy, że Polak bronił tytułu zdobytego przed rokiem.

Hurkacz do tej pory wygrywał dwukrotnie wygrał deblowe turnieje rangi ATP. Miało to miejsce w 2020 roku w Paryżu i w 2021 roku w Metz. Czy i tym razem mu się to uda?

Relacja i wynik na żywo meczu Hurkacz/Isner - Koolhof/Skupski na Polsatsport.pl. Początek o 21:30.