Ekstraliga rugby: Pierwsze zwycięstwo Pogoni

Awenta Pogoń Siedlce - Juvenia Kraków 43:7.

W 11. kolejce ekstraligi rugby Awenta Pogoń Siedlce pokonała Juvenię Kraków 43:7. Zespół z Mazowsza zanotował pierwsze zwycięstwo w tym sezonie i opuścił ostatnie miejsce w tabeli.

Po pierwszych 40 minutach było 8:7. W drugiej połowie punkty zdobywała tylko Pogoń.

Pewne zwycięstwo odniósł na swoich stadionie Orkan Sochaczew - nad Arką Gdynia 48:26 i zrównał się punktami z Ogniwem Sopot. Zespół z Trójmiasta pokonał (ale bez bonusa) Master Pharm Rugby Łódź 18:10.

Lechia Gdańsk zdobyła pięć punktów do tabeli wygrywając z Posnanią Poznań 38:25.

Nie odbyło się spotkanie w Warszawie: Up Fitness Skra Warszawa - Edach Budowlani Lublin. Sędzia nie dopuścił do jego rozegrania ze względu na zły stan boiska (po opadach śniegu).