Fortuna 1 Liga: Sandecja Nowy Sącz - GKS Jastrzębie. Relacja i wynik na żywo

Piłka nożna

Sandecja Nowy Sącz i GKS Jastrzębie zmierzą się w meczu 25. kolejki Fortuna 1 Ligi. Czy ostatnia drużyna tabeli zagrozi gospodarzom? Relacja i wynik na żywo meczu Sandecja Nowy Sącz - GKS Jastrzębie od godz. 18:00 na Polsatsport.pl.

Przed nami kolejne starcie w Fortuna 1 Lidze! Już we wtorek w meczu 25. kolejki zobaczymy starcie Sandecji Nowy Sącz i GKS-u Jastrzębie. Oba zespoły mają różne cele w tym sezonie, ale trzy punkty będą bezcenne dla każdego z nich.


Sandecja Nowy Sącz plasuje się aktualnie na ósmej pozycji z 37 punktami na koncie. Do miejsca gwarantującego grę w barażu o awans do Ekstraklasy tracą zaledwie jeden punkt, więc z pewnością traktują trzy punkty w meczu z ostatnim zespołem jako obowiązek.

 

ZOBACZ TAKŻE: Fahad Al-Muwallad nie przeszedł testu antynarkotykowego


GKS Jastrzębie nie może pochwalić się podobnym wynikiem. Jastrzębianie plasują się na ostatnim 18. miejscu w Fortuna 1 Lidze i muszą zintensyfikować swoje starania, jeśli wciąż myślą o pozostaniu na zapleczu Ekstraklasy. Drużyna z południa kraju ma aktualnie 18 punktów i traci aż osiem "oczek" do bezpiecznego miejsca w tabeli, więc każdy punkt będzie na wagę złota.


Relacja i wynik na żywo meczu Sandecja Nowy Sącz - GKS Jastrzębie od godz. 18:00 na Polsatsport.pl.

PI, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Przeczytaj koniecznie