TAURON Liga: Energa MKS Kalisz - #VolleyWrocław. Relacja i wynik na żywo

Energa MKS Kalisz i #Volley Wrocław walczą o 9. miejsce w TAURON Lidze. Po pierwszym spotkaniu bliżej osiągnięcia tego celu są wrocławianki. Czy w środę również okażą się lepsze? Relacja na żywo i wynik meczu Energa MKS Kalisz - #VolleyWrocław na Polsatsport.pl.

Pierwsze spotkanie we wrocławskiej hali Orbita zakończyło się gładkim zwycięstwem gospodyń w trzech setach. Wyrównana walka toczyła się tylko w drugim secie, zakończonym na przewagi 29:27. Pozostałe dwa w pełni zdominowały wrocławianki.

Jeżeli siatkarki z Kalisza chcą marzyć o odwróceniu losów rywalizacji, muszą wygrać całe spotkanie, a dodatkowo okazać się lepsze w "złotym secie". Czy podopieczne Tomasza Strząbały będą w stanie tego dokonać?

Relacja na żywo i wynik meczu Energa MKS Kalisz - #VolleyWrocław od godziny 19:00 na Polsatsport.pl.