Dziennikarz zdradził plan menadżera Roberta Lewandowskiego. Czy Polak zostanie w Bayernie?

Piłka nożna
Dziennikarz zdradził plan menadżera Roberta Lewandowskiego. Czy Polak zostanie w Bayernie?
fot. PAP
Robert Lewandowski

Znany niemiecki dziennikarz Christian Falk, który zajmuje się Bayernem Monachium, stwierdził, że menedżer Roberta Lewandowskiego - Pini Zahavi próbuje skłócić Polaka z jego klubem. W efekcie domniemanego planu Izraelczyk chce wymusić na kapitanie naszej kadry odejście ze stolicy Bawarii.

"Pini Zahavi usiłuje zwrócić Lewandowskiego i Bayern przeciwko sobie - w takim sam sposób, jak zrobił to z Davidem Alabą w poprzednim roku - mówiąc mu, że klub ceni bardziej innych piłkarzy niż jego. Zahavi powiedział wcześniej Lewandowskiemu, że Bayern chciał pozyskać Erlinga Haalanda" - przyznał Falk.

 

ZOBACZ TAKŻE: Robert Lewandowski odejdzie latem z Monachium? "Bayern nie przedłuży z nim umowy na kolejne trzy sezony"

 

Jeżeli te informacje okażą się prawdziwe, to przekonamy się, jaka będzie reakcja włodarzy "Die Roten" dotycząca dalszych negocjacji w sprawie nowego kontraktu dla Lewandowskiego. Wielu ekspertów jest zgodnych, że były piłkarz m.in. Lecha Poznań, jeszcze nigdy nie był tak blisko odejścia z Bayernu jak obecnie.

 

Falk informuje ponadto, że Zahavi oferuje Lewandowskiemu lepsze warunki finansowe z innych klubów. Bayern niepokoi się takimi doniesieniami, tym bardziej, że Zahavi utrzymuje bliskie stosunki z Barceloną, a dodatkowo oferuje Polaka drużynie Paris Saint-Germain, która może szukać napastnika, po tym jak po sezonie najprawdopodobniej odejdzie Kylian Mbappe. 

 

 

Kontrakt Lewandowskiego z Bayernem wygasa dopiero w czerwcu przyszłego sezonu, ale jeżeli nasz najlepszy zawodnik nie zdecyduje się na jego przedłużenie, oczywiste jest, że klub z Monachium zapragnie sprzedać Polaka aniżeli pozwoli mu odejść za darmo.

Krystian Natoński/Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Przeczytaj koniecznie