ATP w Monte Carlo: Kamil Majchrzak - Sebastian Baez. Relacja i wynik na żywo

Tenis

W ostatniej rundzie kwalifikacji do turnieju ATP w Monte Carlo Kamil Majchrzak zmierzy się z Sebastianem Baezem. Czy piotrkowianin poradzi sobie z wyżej notowanym rywalem i awansuje do głównej drabinki imprezy? Relacja i wynik na żywo z meczu Kamil Majchrzak - Sebastian Baez na Polsatsport.pl.

Początek roku w wykonaniu Kamila Majchrzaka był wyjątkowo udany. Najpierw odniósł on trzy zwycięstwa w turnieju ATP Cup w Australii, w tym nad aktualnie 35. w rankingu Federico Delbonisem, a później spisał się bardzo dobrze w indyjskim Pune, gdzie dopiero w półfinale musiał uznać wyższość Fina Emila Ruusuvuoriego.

 

ZOBACZ TAKŻE: ATP w Marrakeszu: Kamil Majchrzak odpadł w pierwszej rundzie

 

Dzięki temu Polak awansował na najwyższe w karierze, 75. miejsce w światowym zestawieniu. Później rywalizował już ze zmiennym szczęściem, czego wynikiem był spadek o jedną lokatę.

 

Niezbyt udane było również przejście na "mączkę" w wykonaniu naszego reprezentanta. Majchrzak przegrał bowiem już w I rundzie turnieju w Marrakeszu ze znacznie niżej notowanym Bośniakiem Mirzą Basiciem 6:4, 4:6, 1:6.

 

Szansą na rehabilitację będzie niedzielny mecz z Sebastianem Baezem, którego stawką jest awans do głównej drabinki turnieju w Monako. Zadanie nie będzie łatwe, ponieważ Argentyńczyk plasuje się o dziesięć lokat wyżej od Polaka, jednak z drugiej strony Majchrzak dopiero co pokonał Baeza w bezpośrednim starciu. Miało to miejsce 24 marca roku w Miami (6:4, 6:3).

 

Relacja i wynik na żywo meczu Kamil Majchrzak - Sebastian Baez na Polsatsport.pl.

Adam Łuczka/Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Przeczytaj koniecznie