Fortuna 1 Liga: Puszcza Niepołomice - Arka Gdynia. Relacja i wynik na żywo

W meczu 27. kolejki Fortuna 1 Ligi Puszcza Niepołomice stanie naprzeciwko Arki Gdynia. Czy podopieczni Ryszarda Tarasiewicz przedłużą serię meczów bez porażki? Relacja i wynik na żywo meczu Puszcza Niepołomice - Arka Gdynia na Polsatsport.pl.

Puszcza w poprzedniej kolejce mierzyła się z Zagłębiem Sosnowiec. Piłkarze z Niepołomic otworzyli wynik tego spotkania w drugiej połowie meczu. Na listę strzelców wpisał się Szymon Kobusiński. Nie byli jednak w stanie utrzymać prowadzenia do ostatniego gwizdka. W 90. minucie jeden punkt Zagłębiu zapewnił Vamara Sanogo. Tym samym ekipa z Niepołomic zremisowała szósty raz w tym sezonie.

Arka w rundzie wiosennej nie przegrała jeszcze ani jednego spotkania. Zawodnicy drużyny z Gdyni wygrali pięć z sześciu meczów właśnie trwającej rundy Fortuna 1 Ligi. Pokonali drużyny: Widzew Łódź (5:2), Górnik Polkowice (2:0), Odra Opole (3:1), Skra Częstochowa (3:2) i GKS Tychy (2:0). Natomiast w starciu z ekipą GKS Katowice zdobyli tylko jedno "oczko" (2:2). Czy w nadchodzącym meczu uda im się przedłużyć tę dobrą serię?

Poprzednie spotkanie Puszcza - Arka zakończyło się triumfem zespołu z Gdyni (2:0).

Relacja i wynik na żywo meczu Puszcza Niepołomice - Arka Gdynia na Polsatsport.pl. Początek od godziny 12:40.