Skandal w Brazylii! Sędzia uderzona głową przez trenera (WIDEO)

Do skandalicznych zdarzeń doszło podczas spotkania Nova Venécia - Desportiva Ferroviária w ćwierćfinale Campeonato Capixaba 2022. Sędzia asystent - pani Marcielly Netto - została uderzona przez trenera gości Rafaela Soriano.

Do nagannego zachowania szkoleniowca doszło w przerwie meczu. Soriano zdenerwował się ze względu na fakt, że sędzia Arthur Gomes Rabelo zakończył pierwszą połowę w momencie, kiedy jego drużyna miała wykonać rzut rożny.

Trener gości po chwili dyskusji uderzył głową w twarz sędziującą to starcie na linii Marcielly Netto. Po chwili w rękach arbitra głównego znalazła się czerwona kartka, a Soriano został wyrzucony z boiska. Sam szkoleniowiec zaprzeczył, że uderzył Netto, ale nagranie z zajścia jest jednoznaczne...

Nova Venécia w ćwierćfinale Campeonato Capixaba 2022 pokonała Desportiva Ferroviária 5:1 w dwumeczu, a w drugim spotkaniu 3:1. Godzinę po zakończeniu rewanżu Soriano został zwolniony z zajmowanego stanowiska.