PlusLiga: Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - GKS Katowice. Relacja i wynik na żywo

Siatkówka

Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle i GKS Katowice zmierzą się w pierwszym meczu ćwierćfinałowym PlusLigi. Zdecydowanym faworytem są kędzierzynianie, którzy byli najlepsi w rundzie zasadniczej. Relacja i wynik na żywo meczu Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - GKS Katowice od godz. 20:30 na Polsatsport.pl.

Przed nami kolejne siatkarskie widowisko z udziałem siatkarzy Grupa Azoty ZAKSY Kędzierzyn-Koźle. Tym razem podopieczni trenera Gheorghe Cretu zmierzą się u siebie z GKS-em Katowice. Stawką będzie zwycięstwo w pierwszym meczu ćwierćfinałowym fazy play-off PlusLigi.

 

ZOBACZ TAKŻE: PlusLiga: Warta jedną nogą w półfinale. Resovia przegrała w Zawierciu


Przed GKS-em Katowice niezwykle trudne zadanie. Zwycięstwo Trefla Gdańsk w ostatnim meczu rundy zasadniczej z ZAKSĄ zepchnęło ich na ósme miejsce i "skazało" na rywalizację z najlepszym klubem Europy. Podopieczni Grzegorza Słabego nie będą faworytami tego starcia, ale mogą powalczyć z silniejszym rywalem.


Ich zdecydowanym atutem jest zespołowość oraz gra skrzydłowych - Jakuba Jarosza i Jakuba Szymańskiego. Do tego świetną formę przez cały sezon prezentuje rozgrywający Micah Ma'a, który nie tylko dobrze rodziela piłki między swoich kompanów z zespołu, ale także dokłada punkty w polu serwisowym. Czy to wystarczy na gwiazdozbiór z Aleksandrem Śliwką i Kamilem Semeniukiem na czele? Przekonamy się już w środowy wieczór z PlusLigą.


Relacja i wynik na żywo meczu Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - GKS Katowice od godz. 20:30 na Polsatsport.pl.

PI, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Przeczytaj koniecznie