ATP w Monte Carlo: Hubert Hurkacz - Albert Ramos-Vinolas. Relacja i wynik na żywo

Hubert Hurkacz o awans do ćwierćfinału ATP w Monte Carlo powalczy z Hiszpanem - Albertem Ramosem-Vinolasem. Relacja i wynik na żywo meczu Hubert Hurkacz - Albert Ramos-Vinolas na Polsatsport.pl.

Hubert Hurkacz ma za sobą dwie rundy ATP w Monte Carlo. W pierwszej rundzie zwyciężył z Boliwijczykiem Hugo Dallienem bez straty seta, a w drugiej wygrał z Pedro Martinezem w trzech setach. O ćwierćfinał zmierzy się z kolejnym Hiszpanem Albertem Ramosem.

Polak, tak jak w poprzednich dwóch spotkaniach, będzie faworytem. Hurkacz sklasyfikowany jest na 14. miejscu rankingu ATP, a Albert Ramos zajmuje aktualnie 37. miejsce. Hiszpan oba swoje spotkania wygrał w trzech setach. W pierwszej rundzie wygrał z Tallonem Griekspoorem 6:4, 4:6, 6:2, a w drugiej zwyciężył z Cameronem Norrie 6:4, 2:6, 6:4.

Będzie to pierwszy mecz między Hurkaczem a Ramosem-Vinolasem.

Relacja i wynik na żywo meczu Hubert Hurkacz - Albert Ramos-Vinolas na Polsatsport.pl. Mecz zaplanowany jest na godzinę 14:30.