ATP w Monte Carlo: Hubert Hurkacz - Grigor Dimitrow. Transmisja TV i stream online

Hubert Hurkacz powalczy o awans do półfinału turnieju ATP w Monte Carlo. Rywalem Polaka w ćwierćfinale będzie Grigor Dimitrow. Transmisja meczu Hurkacz - Dimitrow w Polsacie Sport i na Polsat Box Go.

Do ćwierćfinału Hurkacz awansował po zwycięstwie nad Albertem Ramosem-Vinolasem. Wrocławianin pokonał Hiszpana w dwóch setach (7:6, 6:2). 25-latek zajmuje obecnie 14. miejsce w rankingu ATP. W turnieju w Monte Carlo jest rozstawiony z numerem "11". Na początku zmagań Hurkacz pokonał Boliwijczyka Hugo Delliena 7:5, 6:4, natomiast w drugiej rundzie wygrał z Hiszpanem Pedro Martinezem 6:3, 4:6, 6:4.

Z kolei Dimitrow sprawił niespodziankę w spotkaniu z 1/8 finału z Casperem Ruudem. Bułgar pokonał w dwóch setach wyżej notowanego rywala i zameldował się w ćwierćfinale turnieju. Dimitrow to aktualnie 29. zawodnik światowego rankingu.

Obaj tenisiści mierzyli się ze sobą jak dotąd tylko raz. W ćwierćfinale ubiegłorocznej edycji turnieju w Indian Wells po trzech zaciętych setach zwyciężył Bułgar. Jak będzie tym razem?

Transmisja meczu Hurkacz - Dimitrow w Polsacie Sport i na Polsat Box Go. Początek w piątek ok. godz. 13:00.