Liga Europy: Atalanta - RB Lipsk. Relacja i wynik na żywo

Atalanta - RB Lipsk to świetnie zapowiadający się mecz 1/4 finału Ligi Europy. Pierwsze spotkanie zakończyło się remisem 1:1, więc kwestia awansu pozostaje otwarta. Relacja i wynik na żywo z meczu Atalanta - RB Lipsk od 18:45 na Polsatsport.pl.

Włosko-niemieckie starcie miało obfitować w bramki i wszystko zaczęło się obiecująco dla Atalanty, gdyż jeszcze w pierwszej połowie gola strzelił Luis Muriel. RB Lipsk wyrównało po przerwie za sprawą samobójczego trafienia Davide Zappacosty. Wynik 1:1 oznacza, że w rewanżu wszystko jest jeszcze możliwe.

W jakich nastrojach obie ekipy przystąpią do czwartkowej konfrontacji? W różnych. Piłkarze z Lipska pewnie ograli Hoffenheim 3:0, podczas gdy Atalanta musiała uznać wyższość Sassuolo, przegrywając 1:2.

Zwycięzca tego dwumeczu zmierzy się w półfinale z Bragą lub Rangersami.

Relacja i wynik na żywo z meczu Atalanta - RB Lipsk od 18:45 na Polsatsport.pl.