UFC: Mateusz Gamrot wskazał potencjalnych rywali w kolejnej walce

Sporty walki
UFC: Mateusz Gamrot wskazał potencjalnych rywali w kolejnej walce
fot. Polsat Sport
Mateusz Gamrot

Mateusz Gamrot (20-1-1NC, 7 KO, 5 SUB) nadal nie wie, kto będzie jego kolejnym rywalem w UFC. W magazynie Koloseum wskazał jednak trzech zawodników, z którymi chętnie zmierzyłby się w oktagonie.

Gamrot nie może się doczekać kolejnej walki. Na informację będzie czekał w Stanach Zjednoczonych, trenując w American Top Team. - Bilet w jedną stronę i będę trzymał rękę na pulsie. Najbardziej celuję w maj - powiedział "Gamer" o swoich planach.

 

ZOBACZ TAKŻE: Zawodnik UFC zakpił z Jana Błachowicza. "Wydoiłem go jak krowę"

 

Polak zajmuje obecnie 12. miejsce w rankingu kategorii lekkiej UFC, dlatego ma pewne oczekiwania.

 

- Chciałbym walczyć z zawodnikiem z rankingu. Oczywiście, to trudne. Trzeba sobie zdawać sprawę, że niektórzy są wybredni, niektórzy mają zestawione walki... (...) Patrząc na wcześniejsze walki, UFC dawało mi coraz lepszych rywali, więc chciałbym utrzymać taką tendencję - zauważył.

 

Gdy Gamrot przeglądał ranking, wskazał trzech ewentualnych rywali. To Rafael dos Anjos (31-13, 5 KO, 10 SUB), Rafael Fiziev (11-1, 7 KO, 1 SUB) i Arman Tsarukyan (18-2, 7 KO, 5 SUB). - To najbardziej prawdopodobna trójka. Każdy z tych pojedynków byłby ciężki, ale myślę, że jestem gotowy - zapewnił.

 

 

Gamrot jest zawodnikiem UFC od 2020 roku. Do tej pory w największej organizacji na świecie stoczył cztery walki. Jego bilans to trzy zwycięstwa i jedna porażka.

Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Przeczytaj koniecznie