Fortuna 1 Liga: Chrobry zremisował u siebie z Koroną po wyrównanym meczu

Chrobry Głogów zremisował z Koroną Kielce

Chrobry Głogów zremisował na swoim boisku z Koroną Kielce 1:1. Dzięki temu walka o baraże w Fortuna 1 Lidze nadal nie została rozstrzygnięta.

Goście otworzyli wynik spotkania w 19. minucie. Yevgeniy Shikavka został sfaulowany w polu karnym przeciwników. Faulu dopuścił się Rafał Leszczyński. Sędzia od razu wskazał na jedenasty metr. Do wykonania stałego fragmentu gry podszedł Jakub Łukowski. Młody piłkarz bez problemu wykorzystał rzut karny i dał prowadzenie zespołowi z Kielc.

Chrobry po przerwie był w stanie doprowadzić do wyrównania. Po świetnie przeprowadzonej akcji do bramki gości trafił Michał Rzuchowski. Nie był to koniec problemów "Złocisto-Krwistych". Po zamieszaniu w polu karnym Korony futbolówka znalazła się w bramce Konrada Forenca. Mimo to okazało się, że strzelec gola przy oddawaniu strzału sfaulował jednego z piłkarzy Leszka Ojrzyńskiego. Zatem trafienie nie mogło zostać uznane.

Mecz zakończył się wynikiem 1:1. Dzięki temu walka o miejsce w barażach Fortuna 1 Ligi nadal pozostaje nierozstrzygnięta.

Chrobry Głogów - Korona Kielce 1:1 (0:1)

Bramki: Michał Rzuchowski 47 -  Jakub Łukowski 19 (k.)