Kontuzja Jakuba Kochanowskiego. Czy siatkarza reprezentacji Polski czeka przerwa w grze?

Siatkówka
Kontuzja Jakuba Kochanowskiego. Czy siatkarza reprezentacji Polski czeka przerwa w grze?
fot. Polsat Sport
Jakub Kochanowski doznał kontuzji w meczu 1/4 finału PlusLigi.

Asseco Resovia dwukrotnie uległa Aluron CMC Warcie Zawiercie i nie zdołała awansować do półfinału play-off PlusLigi. Na domiar złego, w końcówce starcia na Podpromiu, groźnie wyglądającej kontuzji doznał Jakub Kochanowski, który musiał opuścić boisko.

Po porażce 1:3 w Zawierciu, siatkarze Asseco Resovii w takim samym stosunku ulegli Jurajskim Rycerzom na Podpromiu. W końcówce czwartego seta drugiego spotkania obu drużyn groźnie wyglądającego urazu doznał Kochanowski.

 

Zobacz także: Aluron CMC Warta Zawiercie zagra w półfinale!

 

Sytuacja miała miejsce przy stanie 20:22. Środkowy Asseco Resovii źle postawił nogę opadając po bloku i doszło do skręcenia. Po szybkiej interwencji fizjoterapeuty rzeszowian, Kochanowski opuścił boisko i został poddany dalszym zabiegom przy ławce rezerwowych.

Kontuzja Jakuba Kochanowskiego:

 

Jak poważny jest uraz Kochanowskiego? Klub nie wydał w tej sprawie oficjalnego komunikatu. Nie wiadomo więc, czy 24-letni siatkarz będzie w stanie pomóc swej drużynie w rywalizacji o piąte miejsce. Środkowy znalazł się w gronie zawodników powołanych przez trenera Nikolę Grbicia do reprezentacji Polski na nadchodzący sezon. Miejmy nadzieję, że bardzo szybko dojdzie do optymalnej formy.

RM, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Przeczytaj koniecznie