Serial survivalowy „Przetrwaj i wygraj”. Premiera w Polsacie Sport

Inne
Serial survivalowy „Przetrwaj i wygraj”. Premiera w Polsacie Sport
fot. Materiały prasowe
Premiera: niedziela 10.30 (od 17 kwietnia) w Polsat Sport. Zwiastun programu w załączonym materiale wideo.

Już w niedzielę 17 kwietnia czeka nas premierowy odcinek serialu survivalowego "Przetrwaj i wygraj". To pionierski eksperyment, który ma na celu sprawdzenie czy współczesny człowiek jest w stanie spędzić 4 dni i noce w lesie z ograniczonym dostępem do wody i jedzenia korzystając jedynie ze swojej wiedzy oraz tego co oferuje mu natura. A wszystko pod czujnym okiem Pawła Szlendaka „Szlendiego”- eksperta i instruktora sztuki przetrwania.

W programie poznamy sześciu uczestników o różnych charakterach, pochodzących z różnych stron Polski, którzy mają różne pasje i zainteresowania, ale których połączyła jedna wspólna rzecz, jaką jest chęć przeżycia przygody. Uczestnicy będą rywalizować w dwóch drużynach.

 

Uczestnicy przebywający cztery dni i noce w kaszubskim lesie pozbawieni są wszelkich dóbr cywilizacyjnych, a ich dostęp do wody oraz jedzenia jest ograniczony więc zdani są tylko na to co oferuje im natura. Ich zadaniem jest nie tylko przetrwanie, ale także wykonywanie specjalnych zadań, które są opłacane z puli 20 tysięcy złotych – mówi prowadzący Paweł Szlendak “Szlendi”.

 

Przed nimi m.in. zadania związane z próbą ognia, budowaniem obozowiska, zdobywaniem pożywienia, pozyskiwaniem wody oraz utrzymaniem ciepła przez całą noc. Za każde poprawnie wykonane zadanie otrzymują nagrodę pieniężną.

 

 

Premiera: niedziela 10.30 (od 17 kwietnia) w Polsat Sport. Zwiastun programu w załączonym materiale wideo.

KN, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Przeczytaj koniecznie