Rusza serial survivalowy "Przetrwaj i Wygraj"

Inne
Rusza serial survivalowy "Przetrwaj i Wygraj"
fot. Materiały prasowe
Rusza serial survivalowy "Przetrwaj i Wygraj".

W niedzielę 17 kwietnia o godzinie 10:30 w Polsacie Sport premierę będzie miał pierwszy odcinek serialu survivalowego "Przetrwaj i Wygraj". Produkcja jest współtworzona we współpracy z uznanym autorytetem i trenerem w dziedzinie survivalu - Pawłem "Szlendim" Szlendakiem.

W pierwszym odcinku "Przetrwaj i Wygraj" widzowie poznają sześcioro bohaterów programu. Wszyscy to tak zwani zwykli ludzie, niemający wcześniej styczności ze sztuką przetrwania i szukający życiowej przygody. Dopiero w momencie pierwszego spotkania z prowadzącym Pawłem "Szlendim" Szlendakiem do uczestników dociera, co tak naprawdę ich czeka.

 

Po podzieleniu na dwa konkurujące ze sobą zespoły, bohaterowie zostają wywiezieni w głąb kaszubskiej puszczy na pokładach samochodów terenowych i z opaskami na oczach. Odtąd muszą sobie radzić przez 4 dni i noce, mając do dyspozycji niemal wyłącznie to, co oferuje natura. Prowadzący z niewielkiego dystansu dyktuje im kolejne zadania i przygląda się ich poczynaniom, a w kryzysowych sytuacjach przychodzi im z pomocą. Za każde pomyślnie wykonane zadanie zespoły otrzymują nagrody z pokaźnej puli pieniężnej.

 

 

Premiera każdego nowego odcinka serialu "Przetrwaj i Wygraj" odbywa się w niedzielę o godzinie 10:30 w Polsacie Sport. Następnie show oglądać można także w portalu Polsatsport.pl

Informacja prasowa
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Przeczytaj koniecznie