PlusLiga: LUK Lublin - Ślepsk Malow Suwałki. Transmisja TV i stream online

Czy siatkarze LUK zakończą sezon na 11. miejscu?

W środowy wieczór rozstrzygną się losy obu drużyn. Która z nich zakończy sezon na jedenastym miejscu? Transmisja meczu LUK Lublin - Ślepsk Malow Suwałki w Polsacie Sport oraz w Polsat Box Go.

Dotychczasowy bilans spotkań podopiecznych trenera Dominika Kwapisiewicza z zespołem z Lublina, to jedno zwycięstwo i dwie porażki. Siatkarze LUK zakończyli rundę zasadniczą z ośmioma zwycięstwami i osiemnastoma porażkami. Suwalczanie zaś odnotowani siedem zwycięstw i dziewiętnaście porażek.

W sezonie zasadniczym pierwsze spotkanie Ślepska z lublinianami zakończyło się triumfem gospodarzy. W meczu rewanżowym, na parkiecie w Lublinie, triumfował LUK, który wygrał w czterech partiach. W pierwszym meczu barażowym do wyłonienia zwycięzcy potrzebny był piąty set. W tie-breaku lepsi okazali się siatkarze z Lublina, którzy wygrali dogrywkę 15:13.

Jak będzie tym razem? Która drużyna zwycięży i zapewni sobie jedenastą lokatę w ostatecznym rozrachunku?

Transmisja meczu LUK Lublin - Ślepsk Malow Suwałki w Polsacie Sport oraz w Polsat Box Go. Początek o godz. 20:30.