PlusLiga: Daniel Gąsior zostaje w Cerrad Enea Czarnych Radom

Siatkówka
PlusLiga: Daniel Gąsior zostaje w Cerrad Enea Czarnych Radom
fot.
Daniel Gąsior zagra w kolejnym sezonie w Cerrad Enea Czarnych Radom.

Klub Cerrad Enea Czarni Radom poinformował, że w sezonie 2022/23 barwy tej drużyny nadal będzie reprezentował Daniel Gąsior. Atakujący wzmocnił tę ekipę w 2020 roku.

Daniel Gąsior przeniósł się do drużyny Wojskowych po dwóch sezonach spędzonych na zapleczu PlusLigi, gdzie bronił barw zespołu AZS AGH Kraków.

 

Zobacz także: Aleksander Woropajew opuszcza PlusLigę

 

W swoim debiucie na parkietach PlusLigi Daniel Gąsior rozegrał dla Cerrad Enea Czarnych Radom 27 meczów, zdobywając 143 punkty. W ostatnich rozgrywkach atakujący wystąpił w 19 spotkaniach inkasując na swoim koncie 80 punktów.

 

Niestety drugi sezon w PlusLidze zakończył się dla 27-letniego siatkarza przedwcześnie. W meczu przeciwko Cuprum Lubin Gąsior nabawił się kontuzji barku. Uraz okazał się na tyle poważny, że 27-letni zawodnik musiał przejść zabieg i od 6 marca nie pojawił się na boisku.

 

Kontuzja Daniela Gąsiora w meczu Cerrad Enea Czarni Radom – Cuprum Lubin:

 

Rozgrywki 2022/23 będą dla Gąsiora trzecim sezonem w barwach Cerrad Enea Czarnych Radom oraz na parkietach PlusLigi. Atakujący łącznie na swoim koncie w siatkarskiej ekstraklasie w Polsce zapisał 46 występów oraz zdobył 223 punkty.

 

Cerrad Enea Czarni poinformowali wcześniej, że w przyszłym sezonie w tej drużynie będzie nadal występował przyjmujący Paweł Rusin. Radomską ekipę opuścił natomiast rozgrywający Aleksander Woropajew.

RM, Polsat Sport, wksczarni.pl
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Przeczytaj koniecznie