PlusLiga: Aluron CMC Warta Zawiercie - Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle. Relacja i wynik na żywo

Przed nami drugie spotkanie półfinałowe między ekipami Aluron CMC Warta Zawiercie i Grupa Azoty ZAKSĄ Kędzierzyn-Koźle. Czy "Jurajscy Rycerze" zwyciężą u siebie i wejdą do wielkiego finału PlusLigi? Relacja i wynik na żywo meczu Aluron CMC Warta Zawiercie - Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle na Polsatsport.pl.

W pierwszym meczu sensacyjnie w czterech setach wygrał Aluron. Podczas początkowego seta górą była ZAKSA, później jednak skuteczniejsi byli "Jurajscy Rycerze". W całym spotkaniu problemami ZAKSY było przyjęcie i kończenie ataków.

ZAKSA fazę zasadniczą zakończyła na pierwszym miejscu, a w ćwierćfinale łatwo poradziła sobie z GKS-em Katowice, wygrywając dwa spotkania, tracąc zaledwie jeden set. Porażka z Aluronem jest więc sporym zaskoczeniem.

Aluron zakończył fazę zasadniczą na czwartym miejscu i samo wejście do strefy medalowej dla "Jurajskich Rycerzy" jest już wielkim sukcesem. W ćwierćfinale Aluron pokonał naszpikowaną gwiazdami Resovię w dwóch meczach, tracąc jedynie dwa sety.

W rundzie zasadniczej dwa razy górą była ZAKSA, która obydwa mecze wygrała bez straty seta. Czy Aluron wejdzie do wielkiego finału? Czy może ZAKSA doprowadzi do trzeciego spotkania?

Relacja i wynik na żywo meczu Aluron CMC Warta Zawiercie - Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle na Polsatsport.pl. Początek o godz. 17:30.