PlusLiga: PGE Skra Bełchatów - Jastrzębski Węgiel. Relacja i wynik na żywo

W drugim spotkaniu półfinałowym Skra zagra u siebie z Jastrzębskim Węglem. Czy mistrzowie wejdą do finału PlusLigi? Relacja i wynik na żywo meczu PGE Skra Bełchatów - Jastrzębski Węgiel na Polsatsport.pl.

W pierwszym spotkaniu górą był Jastrzębski Węgiel. W pierwszym secie gospodarze mocno dominowali, dopiero w drugim i trzecim secie spotkanie było wyrównane. W każdym jednak górą byli mistrzowie.

Jastrzębianie w ćwierćfinale sensacyjnie przegrali pierwszy mecz u siebie z Treflem Gdańsk. Efektem tej porażki było odsunięcie głównego trenera Andrei Gardiniego. Jednak w dwóch następnych meczach zdecydowanie lepszy był Jastrzębski Węgiel.

Drużyna z Bełchatowa w ćwierćfinale zmierzyła się z Indykpolem AZS Olsztyn. W pierwszym meczu górą była drużyna z Olsztyna, drugie starcie padło jednak łupem bełchatowian. O awansie zadecydował tie-break, w którym minimalnie lepszy był zespół Skry.

W fazie zasadniczej górą dwa razy byli jastrzębianie. Czy Skra doprowadzi do trzeciego spotkania? Czy to może jastrzębianie awansują do wielkiego finału?

Relacja i wynik na żywo meczu PGE Skra Bełchatów - Jastrzębski Węgiel na Polsatsport.pl. Początek o godz. 20:30.