PlusLiga: Asseco Resovia Rzeszów - Indykpol AZS Olsztyn. Relacja i wynik na żywo

Siatkarze Asseco Resovii Rzeszów i Indykpolu AZS-u Olsztyn rozegrają w środę ostatni mecz w obecnych rozgrywkach. Bliżej zajęcia 5. miejsca w PlusLidze są gospodarze, którzy w Iławie pokonali "Akademików" 3:1. Relacja i wynik na żywo z meczu Asseco Resovia Rzeszów - Indykpol AZS Olsztyn na Polsatsport.pl.

Podopieczni Marcelo Méndeza przystąpili do rywalizacji z olsztynianami poważnie osłabieni. Absencja Jakuba Kochanowskiego, Sama Deroo czy Pawła Zatorskiego nie przeszkodziła im jednak w odniesieniu zwycięstwa 3:1. Była to niespodzianka, tym bardziej, że Indykpol zagrał w najmocniejszym składzie.

"Akademicy" z pewnością będą chcieli zrewanżować się rzeszowianom za porażkę w Iławie. Stawką jest nie tylko piąta lokata w lidze, ale również awans do Pucharu Challenge. Możliwość pokazania się na arenie międzynarodowej może dać ekipie Javiera Webera dodatkowej motywacji przed środową potyczką. W przypadku ewentualnej wygranej gości, o ostatecznej kolejności po rundzie play-off zadecyduje złoty set.

Relacja i wynik na żywo z meczu Asseco Resovia Rzeszów - Indykpol AZS Olsztyn na Polsatsport.pl. Początek o godz. 17:30.