Iga Świątek nie do poznania! Niesamowita stylizacja (ZDJĘCIE)

Tenis
Iga Świątek nie do poznania! Niesamowita stylizacja (ZDJĘCIE)
fot. PAP
Iga Świątek

Iga Świątek wobec przerwy od występów na kortach z powodu przemęczenia i kontuzji barku, znajduje czas, aby udzielać się na niwie marketingowej - tak istotnej w zawodowym sporcie na najwyższym szczeblu. Najlepsza tenisistka świata trafiła na okładkę hiszpańskiego magazynu "Mujerhoy" (tł. "Kobieta dzisiaj") w wyjątkowej stylizacji.

Polka jest na absolutnym topie, o czym świadczy pozycja liderki w rankingu WTA oraz seryjne zwycięstwa w poszczególnych turniejach, z tym niedawnym w Stuttgarcie oraz wcześniej w Miami na czele. Nasza reprezentantka miała wziąć udział w hiszpańskim turnieju WTA w Madrycie, ale poinformowała za pośrednictwem mediów społecznościowych o konieczności odpoczynku. Zbyt duże zmęczenie oraz nasilający się uraz barku zmusił Świątek do wzięcia krótkiej przerwy, ale bynajmniej nie od wszystkiego.

 

Zamiast hiszpańskiego turnieju w stolicy Hiszpanii, Świątek wzięła udział w... hiszpańskiej sesji zdjęciowej do magazynu modowego "Mujerhoy". W nim udzieliła obszernego wywiadu. Na okładce możemy zobaczyć 20-latkę w zupełnie innej stylizacji, niż do jakiej jesteśmy przyzwyczajeni na co dzień, widząc ją na korcie.

 

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Mujerhoy (@mujerhoy)

Krystian Natoński/Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Przeczytaj koniecznie