ATP w Madrycie: Hubert Hurkacz - Alejandro Davidovich Fokina. Relacja i wynik na żywo

Przeciwnikiem Huberta Hurkacza w drugiej rundzie turnieju ATP w Madrycie będzie Alejandro Davidovich Fokina. Czy Polak wygra i awansuje do kolejnego etapu rywalizacji? Relacja i wynik na żywo meczu Hubert Hurkacz - Alejandro Davidovich Fokina na Polsatsport.pl.

Hurkacz zwyciężył w pierwszej rundzie po trzysetowej rywalizacji. Jego przeciwnikiem był Hugo Dellien. Spotkanie było wyrównane, ale w ostatnim secie Polak był w stanie zaprezentować swoje umiejętności i zapewnić sobie awans do kolejnego etapu rywalizacji w stolicy Hiszpanii. Jak zawodnikowi pochodzącemu z Wrocławia pójdzie w nadchodzącym meczu?

Przeciwnikiem Polaka będzie Davidovich Fokina. Rywalem Hiszpana w poprzedniej rundzie był Lloyd George Harris. 22-latek wygrał to spotkanie, nie tracąc w tym czasie ani jednego seta.

Ostatni raz Hurkacz i Davidovich Fokina spotkali się podczas turnieju w Cincinnati. Wtedy lepszy okazał się Polak (2:0). Czy znajdujący się na 14. miejscu w rankingu ATP tenisista zwycięży również w zbliżającym się starciu?

Relacja i wynik na żywo meczu Hubert Hurkacz - Alejandro Davidovich Fokina na Polsatsport.pl. Spotkanie prawdopodobnie rozpocznie się około godziny 16:00. Start spotkania będzie uzależniony od wcześniejszych starć rozgrywanych na tym samym korcie.