ATP w Madrycie: Hubert Hurkacz - Alejandro Davidovich Fokina. Transmisja TV i stream online

Gdzie obejrzeć mecz Hubert Hurkacz - Alejandro Davidovich Fokina?

Przed nami mecz Huberta Hurkacza w drugiej rundzie turnieju ATP w Madrycie. Jego przeciwnikiem będzie Alejandro Davidovich Fokina. Czy Polakowi uda się zwyciężyć i awansować do kolejnej fazy rywalizacji? Transmisja meczu Hubert Hurkacz - Alejandro Davidovich Fokina w Polsacie Sport i na Polsat Box Go.

Pierwszym rywalem Hurkacza podczas imprezy w stolicy Hiszpanii był Hugo Dellien. Pierwszy set tego spotkania ułożył się po myśli Polaka. Pochodzący z Wrocławia zawodnik wygrał go 7:5. Natomiast o wyniku drugiej partii musiał zadecydować tie-break, w którym lepszy okazał się Boliwijczyk. Ostatnia część tego meczu należała do Hurkacza. Plasujący się na 14. miejscu w rankingu ATP tenisista wygrał trzeciego seta 6:3.

Davidovich Fokina i Lloyd George Harris stanęli naprzeciwko siebie w pierwszej rundzie zmagań w Madrycie. Hiszpan nie dał przeciwnikowi wygrać ani jednego seta. Starcie zakończyło się zwycięstwem 22-latka 2:0 (7:5, 6:3).

Ostatni raz Hurkacz i Davidovich Fokina spotkali się na turnieju w Cincinnati. Wtedy lepszy okazał się Polak (2:0).

Transmisja meczu Hubert Hurkacz - Alejandro Davidovich Fokina w Polsacie Sport i na Polsat Box Go. Spotkanie prawdopodobnie rozpocznie się około godziny 16:00. Start spotkania będzie uzależniony od wcześniejszych starć rozgrywanych na tym samym korcie.