Finał SuperLega: Cucine Lube Civitanova - Sir Safety Conad Perugia. Relacja i wynik na żywo

Siatkówka

Przed nami drugi mecz finału SuperLega. Cucine Lube Civitanova podejmie ekipę Sir Safety Conad Perugia. Czy zespół Wilfredo Leona odrobi stratę z pierwszego spotkania? Relacja i wynik na żywo meczu Cucine Lube Civitanova - Sir Safety Conad Perugia na Polsatsport.pl.

Ekipa Cucine Lube Civitanova w półfinale mierzyła się z zespołem Itas Trentino. Do rozstrzygnięcia tej rywalizacji potrzebnych było pięć starć. Ostatecznie zespół Gianlorenzo Blenginiego odniósł zwycięstwo i zapewnił sobie awans do finału na najwyższym szczeblu rozgrywkowym na Półwyspie Apenińskim.

 

ZOBACZ TAKŻE: Znamy skład reprezentacji Polski siatkarzy na Ligę Narodów 2022

 

Natomiast Sir Safety Conad Perugia rywalizowało na poprzednim etapie zmagań z drużyną Leo Shoes PerkinElmer Modena. Podopieczni Nikoli Grbicia zagwarantowali sobie awans, ale dopiero po rozegraniu pięciu starć. Jak pójdzie im w nadchodzącym meczu?

Przypomnijmy, że pierwszy mecz finału zakończył się zwycięstwem ekipy Cucine Lube Civitanova (3:2). Czy drużyna Wilfredo Leona będzie w stanie odrobić stratę z tamtego spotkania? 

 

Relacja i wynik na żywo meczu Cucine Lube Civitanova - Sir Safety Conad Perugia na Polsatsport.pl. Początek od godziny 20:30.

Andrzej Adamiec/Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Przeczytaj koniecznie