PlusLiga: PGE Skra Bełchatów - Aluron CMC Warta Zawiercie. Relacja i wynik na żywo

PGE Skra Bełchatów i Aluron CMC Warta Zawiercie zmierzą się w pierwszym meczu o trzecie miejsce PlusLigi w sezonie 2021/22. Kto zbliży się do upragnionego brązowego medalu? Relacja i wynik na żywo meczu PGE Skra Bełchatów - Aluron CMC Warta Zawiercie od godz. 20:30 na Polsatsport.pl.

Przed nami pierwsze spotkanie rywalizacji, która zadecyduje o tym komu przypadnie brązowy medal PlusLigi w sezonie 2021/22. W bełchatowskiej hali "Energia" miejscowa PGE Skra podejmie Aluron CMC Wartę Zawiercie.

Siatkarze z Bełchatowa w drodze do spotkania o trzecie miejsce mierzyli się w ćwierćfinale z Indykpolem AZS Olsztyn i o mały włos mogło ich zabraknąć nawet w tym meczu, bowiem o wyniku rywalizacji zdecydował "złoty set". W nim lepsi byli bełchatowianie, którzy w półfinale nie zdołali ugrać nawet seta w spotkaniu z Jastrzębskim Węglem.

Aluron CMC Warta Zawiercie w ćwierćfinale miała teoretycznie trudniejsze zadanie, bowiem jako czwarty zespół rundy zasadniczej mierzyła się z piątą Asseco Resovią Rzeszów. Oba starcia padły łatwym łupem zawiercian, którzy dwukrotnie triumfowali 3:1. W półfinale siatkarze Aluronu napsuli z kolei wiele krwi Grupa Azoty ZAKSIE Kędzierzyn-Koźle wygrywając pierwszy mecz i prowadząc w decydującym spotkaniu już 1:0. Wtedy jednak swoją siłę pokazali zmiennicy w ekipie ZAKSY, która ostatecznie triumfowała 3:1.

Ostatni mecz między Skrą a Wartą był niezwykle zacięty i zakończył się triumfem zespołu z Bełchatowa 3:2. Jak będzie tym razem?

Relacja i wynik na żywo meczu PGE Skra Bełchatów - Aluron CMC Warta Zawiercie od godz. 20:30 na Polsatsport.pl.