Magazyn Koloseum. Transmisja TV i stream online

Sporty walki
Magazyn Koloseum. Transmisja TV i stream online
Fot. Polsat Sport
Transmisja TV i stream online Magazynu Koloseum o godz. 20:15 w Polsacie Sport News oraz na Polsatsport.pl.

W najbliższym wydaniu Magazynu Koloseum porozmawiamy o zwycięstwie Krzysztofa Jotki nad Geraldem Meerschaertem, przebiegu kariery Daniela Omielańczuka, gali UFC 274 oraz galach Podlaskie Boxing Show oraz Rocky Boxing Night. Transmisja TV i stream online Magazynu Koloseum o godz. 20:15 w Polsacie Sport News oraz na Polsatsport.pl.

Czas na kolejne wydanie Magazynu Koloseum! Już w czwartek gośćmi Łukasza Jurkowskiego oraz Pawła Wyrobka będą uczestnik najbliższej gali Rocky Boxing Night - Kajetan Kalinowski oraz przedstawiciel Rocky Boxing Promotion - Krystian Każyszka.

 

Porozmawiamy również z obecnym w studio Danielem Omielańczukiem, który powraca do KSW. Nie zabraknie także trenerów Krzysztofa Gutowskiego oraz Adama Grabowskiego. W magazynie pojawią się również stali eksperci - Przemysław Saleta oraz Tomasz Marciniak.

 

ZOBACZ TAKŻE: Piękna lekkoatletka wystąpi w programie telewizyjnym (ZDJĘCIA)

 

Wirtualnie w naszym studio obecni będą również Krzysztof Jotko - zwycięzca walki z Geraldem Meerschaertem na gali organizacji UFC. Ponadto o swojej walce o kontrakt z amerykańską organizacją opowie Mateusz Rębecki, który spróbuje swoich sił w Dana White's Contender Series. W Koloseum nie zabraknie również pięściarza Przemysława Gorgonia, który przybliży nam kulisy walki w Białymstoku.

 

Ponadto czeka nas reportaż z przygotowań grupy Dariusz Snarskiego do sobotniej gali oraz tradycyjna analiza Bartłomieja Stachury przed świetnie zapowiadającą się walką Oliveira - Gaethje.

 

Transmisja TV i stream online Magazynu Koloseum o godz. 20:15 w Polsacie Sport News oraz na Polsatsport.pl.

PI, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Przeczytaj koniecznie