Podlaskie Boxing Show: Ceremonia ważenia. Transmisja TV i stream online

Sporty walki
Podlaskie Boxing Show: Ceremonia ważenia. Transmisja TV i stream online
fot. Polsat Sport
Transmisja ceremonii ważenia w Polsacie Sport Fight, na Polsatsport.pl oraz na Polsat Box Go.

Wielkimi krokami zbliża się gala "Podlaskie Boxing Show", która odbędzie się w sobotę w Białymstoku. W walce wieczoru Przemysław Gorgoń (14-9-1, 5 ko) spotka się z Bośniakiem Bogdanem Malinoviciem (4-2-1, 2 ko). Zanim obaj panowie skrzyżują rękawice, będą musieli pojawić się na ceremonii ważenia. Transmisja w Polsacie Sport Fight, na Polsatsport.pl oraz na Polsat Box Go.

Podczas gali w stolicy województwa podlaskiego wszystkie oczy będą zwrócone na pojedynek doświadczonego Gorgonia z bardzo ambitnym 20-letnim pięściarzem z Bośni i Hercegowiny - Malinoviciem . Ich starcie zakontraktowane jest na osiem rund.


Interesująco zapowiada się również walka w wadze ciężkiej. Jakub „Sosna” Sosiński (7-1-1, 3 KO) stanie naprzeciw mistrza Meksyku z 2019 roku Carlosa Carreona (8-6, 2 KO).


W białostockiej hali SP 50 nie zabraknie także pięściarzy z regionu.


- W starciu lokalnego ulubieńca fanów Krzysztofa Warekso (2-0, 1 KO) ze starszym o 10 lat Piotrem „Magicem” Bisiem (6-1-0 2 ko) poprzeczka może została zawieszona zbyt wysoko zawodnikowi Chorten Boxing Production, lecz wierzę w sukces swojego podopiecznego.

 

ZOBACZ TAKŻE: Kapeo Rocky Boxing Night - Bić albo nie Być: Bizewski - Bańbuła

 

Wygrana była ważnym krokiem do przodu w karierze Krzyśka Warekso – oznajmił prezes grupy Chorten Boxing Production Dariusz Snarski.


To jednak nie wszystko. Podczas wydarzenia zobaczymy debiutanta. Tobiasz Dudz zmierzy się z Gracjanem Rutkowskim (1-0, 1 ko), z kolei lokalni zawodnicy Andrzej Nowiczenko i Tadeusz Podborowski powalczą o kontrakt z Chorten Boxing Production.


Dzień przed pierwszym gongiem, wszyscy uczestnicy stawią się na ceremonii ważenia.

 

Transmisja ceremonii ważenia w Polsacie Sport Fight, na Polsatsport.pl oraz na Polsat Box Go. Początek o 18:00.

PN, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Przeczytaj koniecznie