ATP w Rzymie: Hubert Hurkacz - David Goffin. Relacja i wynik na żywo

We wtorek Hubert Hurkacz zagra z Davidem Goffinem w 1/32 turnieju ATP w Rzymie. Hurkacz z Goffinem zmierzy się po raz pierwszy w karierze. Relacja i wynik na żywo meczu Hubert Hurkacz - David Goffin na Polsatsport.pl.

Najlepszy polski tenisista jest po turnieju ATP rangi Masters 1000 na kortach ziemnych w Madrycie. Hurkacz odpadł w ćwierćfinale z liderem światowego rankingu tenisistów Novakiem Djokovicem. Serb wygrał w dwóch setach (6:3, 4:6). Turniej w Madrycie dał Polakowi awans z czternastego na dwunaste miejsce światowego rankingu.

Goffin również zaprezentował się dobrze podczas turnieju w Madrycie. Odpadł w 1/8 po emocjonującym starciu z Rafaelem Nadalem. Belg przegrał dopiero po trzech wyrównanych setach. Warto wspomnieć, że pięć lat temu Goffin był nawet na siódmym miejscu w rankingu ATP.

Kto będzie górą w pierwszym meczu Polaka z Belgiem?

Relacja i wynik na żywo meczu Hubert Hurkacz - David Goffin na Polsatsport.pl.