Aleksander Śliwka: Norbi, trzymaj się! Następny mecz będziemy chcieli wygrać właśnie dla ciebie

Siatkówka
Aleksander Śliwka: Norbi, trzymaj się! Następny mecz będziemy chcieli wygrać właśnie dla ciebie
fot. PAP/Krzysztof Świderski
Kontuzja Norberta Hubera to spore osłabienie ZAKSY.

Siatkarze Grupy Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle przegrali z Jastrzębskim Węglem 1:3 w trzecim spotkaniu finału PlusLigi. Na domiar złego, kontuzji doznał jeden z najlepszych graczy kędzierzynian - Norbert Huber. – Norbi trzymaj się! Następny mecz będziemy chcieli wygrać właśnie dla ciebie – powiedział po meczu kapitan ZAKSY Aleksander Śliwka.

Norbert Huber doznał kontuzji nogi w czwartym secie. Po chwili opuścił plac gry, korzystając z pomocy innych zawodników. Dla siatkarzy ZAKSY uraz kolegi był sporym ciosem.

 

Zobacz także: "Kontuzja Norberta Hubera nie przesądziła o porażce"

 

– Wiem, że bolał go Achilles, więc myślę, że jest to kontuzja ścięgna Achillesa. Mamy nadzieję, że z Norbim jest wszystko w porządku. Trzymamy bardzo mocno kciuki za jego zdrowie – powiedział Aleksander Śliwka.

 

– Bezpośrednio do Norbiego: Norbi trzymaj się! Następny mecz będziemy chcieli wygrać właśnie dla ciebie – dodał kapitan klubu z Kędzierzyna-Koźla.

 

Cała rozmowa Marty Ćwiertniewicz z Aleksandrem Śliwką w załączonym materiale wideo:


 

Wciąż czekamy na oficjalny komunikat klubu w sprawie stanu zdrowia Hubera. Wypowiedzi siatkarzy ZAKSY nie brzmią jednak optymistycznie.

 

– Myślę, że Norberta czeka prawdopodobnie dłuższa przerwa. Poczekajmy jednak na oficjalny komunikat z klubu – stwierdził rozgrywający Marcin Janusz.

RM, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Przeczytaj koniecznie