SuperLega: Cucine Lube Civitanova - Sir Safety Conad Perugia. Relacja i wynik na żywo

Siatkówka

Przed nami kolejny mecz w rywalizacji o złoto SuperLegi. Pierwsze dwa mecze wygrało Cucine Lube Civitanova, kolejny padł łupem ekipy Wilfredo Leona. Relacja na żywo meczu Cucine Lube Civitanova - Sir Safety Conad Perugia na Polsatsport.pl.

W pierwszym spotkaniu widzieliśmy pełne emocji widowisko, które zakończyło się zwycięstwem drużyny Lube. Podopieczni Gianlorenzo Blenginiego wygrali dopiero po zaciętym tie-breaku. Drugie spotkanie zakończyło się gładkim zwycięstwem Cucine Lube Civitanova (3:0).

 

ZOBACZ TAKŻE: Earvin N’Gapeth i Nimir Abdel-Aziz zagrają za darmo! Paykan Teheran nie wypłaci im pensji

 

W niedzielnym, trzecim spotkaniu wyróżniającą się postacią bez wątpienia był reprezentant Polski Wilfredo Leon. Zdobył on 21 punktów i był najlepiej punktującym zawodnikiem w tym meczu. Tym samym drużyna Perugii wygrała 3:1 i przedłużyła nadzieje swoich kibiców w walce o złoto. 

 

Sir Safety Perugia i Cucine Lube Civitanova od lat rywalizują ze sobą w finale play-off Superlegi. Taki finał widzimy już po raz czwarty z rzędu. Broniącymi tytułu są zawodnicy Cucine Lube Civitanova. Rywalizacja toczy się do trzech zwycięstw.

 

Relacja na żywo meczu Cucine Lube Civitanova - Sir Safety Conad Perugia na Polsatsport.pl. Początek o godz. 20:45.

 

 

SM, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Przeczytaj koniecznie