Paige Spiranac musiała zmienić nazwisko. Wszystko przez hejt (ZDJĘCIA)

Inne

Zjawiskowa sportsmenka Paige Spiranac była zmuszona zmienić swoje nazwisko w mediach społecznościowych, ze względu na otaczający ją hejt, o czym opowiedziała w jednym z ostatnich podcastów. Była zawodowa golfistka na Instagramie figuruje jako Paige Renee, a jej konto śledzi obecnie ponad 3,3 mln użytkowników.

Mimo że Paige Spiranac występowała w turniejach pod swoim prawdziwym nazwiskiem, na Instagramie figuruje jako Paige Renee. O powodach takiego stanu rzeczy opowiedziała ostatnio w podcaście "Play a Round".

 

- W college'u byłam atakowana i stalkowana przez inne dziewczyny i ostatecznie musiałam usunąć swoje konta w mediach społecznościowych. Sytuacja była naprawdę zła... Kilka z nich chodziło za mną nawet po kampusie - powiedziała golfistka.

 

ZOBACZ TAKŻE: Mario Balotelli ma nową partnerkę! To prawdziwa piękność (ZDJĘCIA)

 

Zapytana o powody takiego zachowania "koleżanek" odparła, że miało to związek z jednym z trenerów.

 

- Wiele czasu spędzałam wówczas na siłowni, wobec czego część dziewczyn podejrzewało mnie o romans z pracującym tam trenerem. Oczywiście nic między nami nie było i nie byłam nawet zainteresowana tego typu relacją, ale one oczywiście wiedziały lepiej - powiedziała Paige.

 

Spiranac postanowiła więc usunąć swoje konta z mediów społecznościowych i założyć nowe.

 

- Wykasowałam swoje profile i utworzyłam nowe w oparciu o moje drugie imię. Początkowo wrzucałam tylko rzeczy związane z golfem, bowiem to nie budziło u nikogo agresji - wytłumaczyła.

 

Obecnie zjawiskowa sportsmenka udziela się jako instruktorka golfa i często zamieszcza w sieci zdjęcia i filmy w dość odważnych kreacjach. Ostatnio zrobiła wiele szumu publikując post, w którym napisała, że "nie ma nic lepszego niż hotdog w połowie gry".

 

ZOBACZ TAKŻE: Tak wygląda nowa dziewczyna Arkadiusza Milika (ZDJĘCIA)

 

Wielu internautów odebrało to stwierdzenie jako dwuznaczne, co nie przeszkodziło jej uzbierać ponad 9 tysięcy polubień w ciągu zaledwie 3 godzin od publikacji posta.

 

Paige Spiranac urodziła się w 1993 roku w Wheat Ridge w stanie Colorado, w rodzinie z chorwackimi korzeniami. W przeszłości występowała w Division 1 broniąc barw drużyn uniwersytetów w Arizonie i San Diego - z ekipą Aztecs zdobywając nawet mistrzostwo Konferencji Zachodniej w 2015 roku.

 

AŁ, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Przeczytaj koniecznie