Fortuna 1 Liga: Korona Kielce - GKS Katowice. Relacja i wynik na żywo

Piłka nożna

W pierwszym sobotnim spotkaniu 33. kolejki Fortuna 1 Ligi Korona Kielce podejmie GKS Katowice. Czy podopieczni Leszka Ojrzyńskiego zbliżą się do PKO BP Ekstraklasy? Relacja i wynik na żywo meczu Korona Kielce - GKS Katowice na Polsatsport.pl.

Zespół z Kielc w swoim ostatnim spotkaniu zanotował porażkę z piątą w tabeli Odrą Opole. Korona jednak dalej jest jedno miejsce wyżej w tabeli z przewagą siedmiu punktów. Zawodnicy Korony grę w play-offach mają już zagwarantowaną, ale dalej walczą o awans na drugie miejsce, które daje bezpośredni awans do najlepszych rozgrywek w Polsce. Do drugiego Widzewa Łódź tracą cztery punkty. 

 

ZOBACZ TAKŻE: Josue może odejść z Legii Warszawa. Narzeka na brak propozycji nowego kontraktu

 

Klub z Katowic prezentuje ostatnią niezłą formę. Swój ostatni mecz zawodnicy GKS-u podobnie jak Korona przegrali z Odrą Opole. Miało to miejsce dziesiątego kwietnia na własnym stadionie. Od tamtej pory zanotowali trzy zwycięstwa i dwa remisy. GKS Katowice zajmuje obecnie dwunaste miejsce i jest już pewny utrzymania na zapleczu PKO BP Ekstraklasy. 

 

Pierwsze spotkanie między tymi ekipami zakończyło się zwycięstwem GKS-u Katowice (1:0). Czy Korona zbliży się do miejsca dającego bezpośredni awans? Czy może po raz kolejny GKS Katowice pokaże wyższość nad rywalem?

 

Relacja i wynik na żywo meczu Korona Kielce - GKS Katowice na Polsatsport.pl. Początek o godz. 12:40.

SM, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Przeczytaj koniecznie