ATP w Rzymie: Novak Djokovic - Stefanos Tsitsipas. Transmisja TV oraz stream online

Gdzie obejrzeć mecz Novak Djokovic - Stefanos Tsitsipas?

W wielkim finale turnieju ATP Masters 1000 na kortach ziemnych w Rzymie Novak Djokovic zmierzy się ze Stefanosem Tsitsipasem. Który tenisista wygra turniej? Transmisja meczu Djokovic - Tsitsipas w Polsacie Sport i na Polsat Box Go.

Lider światowego rankingu w półfinale w dwóch setach wygrał z Norwegiem Casperem Ruudem (6:4, 6:3). Wcześniej Serb wyeliminował z turnieju takich zawodników, jak między innymi Felix Auger-Aliassime i Stan Wawrinka. W całym turnieju nie stracił nawet jednego seta. Wygrana w półfinale była dla Djokovicia tysięcznym zwycięstwem w cyklu ATP. W niedzielę w finale wystąpi po raz 125. - dotychczas triumfował 86 razy.

Drugim finalistą jest Tsitsipas, który jest na piątym miejscu w rankingu ATP. 23-letni zawodnik w 1/2 finału pokonał w trzech setach Niemca Alexandra Zvereva (4:6, 6:3, 6:3), z którym mierzył się również podczas turnieju ATP w Madrycie. Tamten mecz zakończył się dla Greka porażką. W ćwierćfinale w dwóch setach wygrał z Cristianem Gariną (7:5, 6:2). Niedzielny mecz będzie dla Tsitsipasa szansą na drugi wygrany turniej w tym roku. Wcześniej triumfował podczas rywalizacji w Monte Carlo.

Djokovic i Tsitsipas w karierze mierzyli się ze sobą osiem razy. W sześciu spotkaniach górą był Serb.

Transmisja meczu Djokovic - Tsitsipas w Polsacie Sport i na Polsat Box Go. Początek o godzinie 16:00.