ATP w Genewie: Kamil Majchrzak - Marco Cecchinato. Relacja i wynik na żywo

Przed nami drugi mecz Kamila Majchrzaka podczas turnieju ATP w Genewie. Tym razem jego rywalem będzie Marco Cecchinato. Jak poradzi sobie polski tenisista? Relacja i wynik na żywo meczu Kamil Majchrzak - Marco Cecchinato na Polsatsport.pl.

Przeciwnikiem Majchrzaka w pierwszej rundzie rywalizacji w Genewie był Alexander Bublik. Początek tego starcia ułożył się po myśli polskiego tenisisty. Pierwszego seta wygrał 6:1. O wyniku następnej partii musiał rozstrzygnąć tie-break, w którym lepszy okazał się jego rywal (7:4). W ostatnim secie tego starcia ponownie triumfował Polak (6:3). Tym samym Majchrzak awansował do kolejnej rundy turnieju.

Jego następnym rywalem będzie Cecchinato. Włoch wygrał swój poprzedni mecz w dwóch setach. Dominic Thiem nie potrafił znaleźć odpowiedzi na dobrą grę 29-latka. Cecchinato zwyciężył, przegrywając w sumie siedem gemów (6:3, 6:4).

Majchrzak już dwukrotnie rywalizował z Cecchinato w swojej karierze. W 2015 roku lepszy okazał się Polak (2:0). Natomiast pięć lat później to Włoch sięgnął po zwycięstwo (2:0).

Relacja i wynik na żywo meczu Kamil Majchrzak - Marco Cecchinato na Polsatsport.pl. Początek od godziny 19:30.