eWinner 2 Liga: KKS 1925 Kalisz - Chojniczanka Chojnice. Relacja i wynik na żywo

Piłka nożna

Wicemistrzowie eWinner 2 Ligi z Chojnic zakończą sezon 2021/22 w Kaliszu. Czy KKS postawi się faworytowi? Relacja i wynik na żywo meczu KKS 1925 Kalisz - Chojniczanka Chojnice na Polsatsport.pl.

Nie trwała zbyt długo przygoda Chojniczanki na trzecim poziomie rozgrywkowym. Po zeszłorocznych rozgrywkach, w których do bezpośredniego awansu zabrakło trzech punktów, a w barażach lepsza okazała się Skra Częstochowa, piłkarze z województwa pomorskiego wyciągnęli wnioski i wracają do Fortuna 1 Ligi po dwuletniej nieobecności. Ostatni drugoligowy przystanek nosi nazwę KKS 1925 Kalisz. Niezależnie od rezultatu tego spotkania podopieczni Tomasza Kafarskiego zajmą w ostatecznym rozrachunku drugie miejsce w lidze, ustępując tylko rzeszowskiej Stali. 

 

ZOBACZ TAKŻE: Iwanow o Wiśle: To nie mogło się udać...

 

Gracze z Kalisza w swoich obydwu ostatnich starciach opuszczali plac gry jako zwycięzcy. Tym samym zakończą bieżące rozgrywki na bezpiecznej pozycji. Nie był to tak udany sezon dla kaliszan, jak ten świeżo po awansie, kiedy to KKS zagrał w finale baraży o promocję do Fortuna 1 Ligi, ale najważniejsze, że trzeci kolejny rok piłkarze z Wielkopolski spędzą na poziomie centralnym. Czy ta ostatnia niedziela będzie udana dla klubu z Kalisza? Patrząc na klasę przeciwnika - łatwo nie będzie. Jesienią Chojniczanka pokonała KKS 2:1.

 

Relacja i wynik na żywo meczu KKS 1925 Kalisz - Chojniczanka Chojnice od godziny 12.30 na Polsatsport.pl.

Frank Dzieniecki, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Przeczytaj koniecznie