PBP 7: Jak wyglądała ostatnia walka Miłosza Grabowskiego? (WIDEO)

Sporty walki
PBP 7: Jak wyglądała ostatnia walka Miłosza Grabowskiego? (WIDEO)
fot. PAP
PBP 7: Jak wyglądała ostatnia walka Miłosza Grabowskiego? (WIDEO)

Miłosz Grabowski będzie jednym z bohaterów gali PBP 7, która odbędzie się 27 maja w Lublinie. Polak zmierzy się z Farxodem Bohodirovem. Jak wyglądała ostatnia walka Grabowskiego?

Kaliszanin ma w dorobku dwa starcia zawodowe. W debiucie pokonał niejednogłośnie na punkty Marcina Latochę, a ostatnio zmierzył się z Petro Lakotskyim. Na gali PBP 5 pokazał wielką klasę, pokonując swojego przeciwnika na kartach punktowych. Dwóch sędziów przyznało mu wszystkie cztery rundy, a jeden - trzy z nich. Czy na najbliższej gali również uda mu się zwyciężyć?

 

Zobacz także: Remigiusz Runowski przed PBP 7: Wracam po kontuzji. Będę inaczej przygotowany

 

27 maja w hali Globus oprócz ekscytujących pojedynków pięściarskich fani mogą liczyć także na wyjątkowe wrażenia muzyczne. Tradycją gal Polsat Boxing Promotions są gościnne występy gwiazd polskiej sceny. Tym razem gościem specjalnym PBP będzie raper i producent muzyczny – Grubson. Artysta ma w dorobku złote i platynowe płyty, a jego hit „Na Szczycie” obejrzano w internecie ponad 100 milionów razy.

 

Bilety na galę Polsat Boxing Promotions 7 kupować można w serwisie Biletyna.pl. Wszystkie informacje na temat majowej gali dostępne są w portalu Polsatsport.pl.

 

jb, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Przeczytaj koniecznie