Czesław Michniewicz ogłosił kadrę na mecze z Walią, Belgią i Holandią

Piłka nożna

Znamy listę zawodników, którzy dostali powołania od selekcjonera Czesława Michniewicza do reprezentacji Polski. Biało-Czerwoni już w czerwcu zmierzą się w rozgrywkach Ligi Narodów przeciwko Walii, Belgii oraz Holandii.

Już 1 czerwca reprezentacja Polski zagra pierwszy mecz w dywizji A Ligi Narodów UEFA. Rywalem ekipy Michniewicza będzie Walia. Dziesięć dni później Biało-Czerwoni zmierzą się na wyjeździe z Holandią, a trzy dni po konfrontacji z "Oranje" nasza kadra wróci do kraju na starcie z Belgią.

 

ZOBACZ TAKŻE: Cezary Kowalski: Powołania do kadry, czyli Michniewicz odkrywa nowych graczy i ciągnie za uszy starszych

 

Z tej okazji selekcjoner powołał listę zawodników na najbliższe starcia. Wśród nich nie brakuje tzw. pewniaków, których celem będzie przede wszystkim dobra postawa na tegorocznych mistrzostwach świata w Katarze. Pozostali piłkarze, którzy znaleźli się w kadrze, będą mieli okazję do pokazania swoich umiejętności i przekonania Michniewicza, że powinni być brani pod uwagę przy selekcji na mundial.

 

Wśród powołanych jest m.in. 22-letni Jakub Kiwior, który zbiera bardzo dobre recenzje w Serie A. W barwach Spezii, która walczy o utrzymanie, Polak rozegrał 20 meczów i jest pewnym punktem zespołu. To jego pierwsze w karierze powołanie do reprezentacji Biało-Czerwonych.

 

W sumie powołanych do kadry zostało aż 39 zawodników.

 

Lista powołanych do reprezentacji Polski na mecze w Lidze Narodów:

 

Krystian Natoński/Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Przeczytaj koniecznie