WTA w Strasburgu: Magda Linette - Heather Watson. Relacja i wynik na żywo

W drugiej rundzie turnieju WTA w Strasburgu rywalką Magdy Linette będzie Heather Watson. Czy Polce uda się awansować do kolejnego etapu rywalizacji? Relacja i wynik na żywo meczu Magda Linette - Heather Watson na Polsatsport.pl.

Linette bez większych problemów przeszła przez pierwszą rundę turnieju na kortach w Strasburgu. Jej przeciwniczką była Warwara Graczewa. Polka wygrała pierwszego seta, przegrywając zaledwie trzy gemy. W kolejnej części meczu Rosjanka nie potrafiła znaleźć odpowiedzi na dobrą grę 30-latki. Linette zwyciężyła w tej partii, nie tracąc ani jednego gema. Tym samym zapewniła sobie awans do kolejnej rundy rywalizacji we Francji.

Jej rywalką będzie Watson. Amerykanka również ma za sobą łatwą przeprawę w pierwszej rundzie. Jej mecz z Kathariną Hobgarski trwał lekko ponad godzinę. Pochodząca ze Stanów Zjednoczonych tenisista zwyciężyła w dwóch setach (6:4, 6:1).

Linette i Watson wcześniej spotkały się dwa razy na korcie. Ich pierwszy mecz zakończył się zwycięstwem Polki (2:0), natomiast w drugim starciu lepsza okazała się Amerykanka (2:1).

Relacja i wynik na żywo meczu Magda Linette - Heather Watson na Polsatsport.pl. Początek spotkania zaplanowany jest na godzinę 14:05.