Anna Kiełbasińska w szkole latania! Wyzwanie mistrza – odcinek 9

Inne
Anna Kiełbasińska w szkole latania! Wyzwanie mistrza – odcinek 9
fot. Polsat Sport
Czy Anna Kiełbasińska lata z podobną gracją, co poruszając się na lądzie?

Najtrudniejsze wyzwania stawia przed nią życie. Jest przewlekle chora, a pięć miesięcy przed igrzyskami w Tokio złamała kość śródstopia. Co zrobiła? Wszystko! Wraz z sztafetą 4x400 metrów została wicemistrzynią olimpijską! Czy równie dobrze radzi sobie w powietrzu, jak na bieżni? Anna Kiełbasińska jest gościem kolejnego odcinka programu Wyzwanie Mistrza.

Gdyby nie problemy zdrowotne i kontuzje, być może to ona już jakiś czas temu pobiłaby historyczny, bo wciąż należący do Ireny Szewińskiej, rekord Polski kobiet w biegu na 400 metrów. Jej życiowy bieg jest jednak z przeszkodami. Zmaga się z przewlekłą chorobą, a niejednokrotnie, kiedy osiągała optymalną formę, przytrafiały się jej poważne kontuzje. Jak choćby zmęczeniowe złamanie kości śródstopia na pięć miesięcy przed igrzyskami w Tokio. Kontuzja, po której powrót do formy powinien trwać rok! Ona wróciła zdecydowanie szybciej i po 5 miesiącach od operacji sięgnęła z koleżankami ze sztafety 4x400 metrów po srebrne medale olimpijskie!

 

ZOBACZ TAKŻE: Jan-Krzysztof Duda kontra Radosław Kawęcki. Wyzwanie Mistrza - odcinek 6


Udowadnia, że niemożliwe nie istnieje, robiąc to niejako w delikatnym cieniu swoich koleżanek z teamu „Aniołków Matusińskiego”. Nie postawiła jednak jeszcze kropki nad i. Jej 18-ty rok sportowej kariery ma być tym, w którym spełni także swoje marzenia indywidualne i rozbłyśnie pełnym blaskiem.


W rozmowie emanuje wrażliwością, dużym spokojem i klasą. W zupełnie nowym Wyzwaniu Mistrza w pełni rozwinie skrzydła! I to dosłownie! Anna Kiełbasińska będzie musiała wykonać akrobacje w postaci „aerial jogi”!

 


#Wyzwaniemistrza z Anną Kiełbasińską w materiale wideo.

Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Przeczytaj koniecznie