Rafael Nadal zaskoczył Igę Świątek

Tenis
Rafael Nadal zaskoczył Igę Świątek
fot. PAP/EPA
Rafael Nadal odwiedził Igę Świątek na treningu

Podczas jednego z treningów przed rozpoczęciem French Open Igę Świątek odwiedził Rafael Nadal. Liderka światowego rankingu nie kryła zaskoczenia.

Na materiale wideo opublikowanym na Twitterze widać, jak hiszpański tenisista przywitał się ze Świątek. Polka nie zauważyła Nadala, dopóki ten nie wystawił do niej ręki. Raszynianka z uśmiechem na ustach przybiła piątkę z legendarnym tenisistą. Można również usłyszeć, że polska zawodniczka była bardzo zaskoczona pojawieniem się 36-latka na korcie.

 

 

Opublikowano również zdjęcia Świątek przed i po przywitaniu się z Hiszpanem. Na pierwszej fotografii polska zawodniczka jest całkowicie skupiona na swoim treningu i tym, co dzieje się dookoła niej. Po przybiciu piątki z Nadalem na twarzy raszynianki pojawił się uśmiech. 

 

ZOBACZ TAKŻE: BJKC Heart Award dla Igi Świątek!

 

Świątek już niedługo rozpocznie rywalizację na French Open. Przypomnijmy, że raszynianka była najlepsza podczas imprezy we Francji w 2020 roku. Natomiast od początku 2022 roku Polka zdążyła już wygrać pięć turniejów rangi WTA. Czy spotkanie z Nadalem przyniesie jej szczęście podczas nadchodzących meczów? Zaznaczmy, że Hiszpan jest rekordzistą, jeżeli chodzi o zwycięstwa we francuskim turnieju. Wygrał French Open aż 13 razy.

Andrzej Adamiec/Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Przeczytaj koniecznie