Kylian Mbappe jednak zostanie w Paryżu? Są nowe doniesienia w sprawie Francuza

Piłka nożna
Kylian Mbappe jednak zostanie w Paryżu? Są nowe doniesienia w sprawie Francuza
fot. PAP/EPA
Nadal nie jest znana przyszłość Kyliana Mbappe (po lewej)

Jak poinformował włoski dziennikarz Gianluca Di Marzio - Kylian Mbappe jest obecnie blisko przedłużenia swojego kontraktu z Paris Saint-Germain. To zaskakująca informacja, zważając na fakt, że Mbappe miał już być po słowie z Realem Madryt.

Jak w kalejdoskopie zmienia się sytuacja 22-letniego piłkarza. Jeszcze przed paroma dniami wszystko wskazywało na to, że latem będziemy świadkami jednego z największych transferów ostatnich lat, a sam zainteresowany zamieni stolicę Francji na stolicę Hiszpanii. Gianluca Di Marzio na swojej stronie internetowej sugeruje jednak zgoła odmienne rozwiązanie. 

 

ZOBACZ TAKŻE: Bayern-Lewandowski? „Po ludzku Roberta stracili”

 

Mbappe już dawno miał osiągnąć wstępne porozumienie z "Królewskimi", ale włodarze paryskiego zespołu nie dawali za wygraną. Według Di Marzio nie tylko wyższa gaża ma mieć decydujący wpływ na pozostanie zawodnika w obecnym klubie. Na dalsze reprezentowanie barw paryżan mają namawiać napastnika ludzie z bliskiego otoczenia piłkarza i jego rodziny, którzy parę lat temu mieli decydujący wpływ na jego transfer z AS Monaco właśnie do PSG. 

 

Kluczowe mają okazać się najbliższe dni, a nawet godziny. Świetnie poinformowany w środowisku piłkarskim Di Marzio jest jednak pewien: na ten moment Mbappe jest najbliżej pozostania w zespole dziesięciokrotnych mistrzów Francji.

 

Frank Dzieniecki, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Przeczytaj koniecznie