PKO BP Ekstraklasa: Wisła Płock - Stal Mielec. Relacja i wynik na żywo

W ostatniej 34. kolejce PKO BP Ekstraklasy Wisła Płock podejmie Stal Mielec. Czy Wisła przerwie złą passę? Relacja i wynik na żywo meczu Wisła Płock - Stal Mielec na Polsatsport.pl.

Wisła Płock zajmuje obecnie ósme miejsce w tabeli, ale to, na jakim miejscu zakończy rozgrywki, okaże się po ostatniej kolejce. Drużyna z Płocka nie jest w dobrej formie, a swój ostatni mecz wygrała z Wisłą Kraków (3:4). Od tamtej pory zawodnicy Wisły Płock zanotowali trzy porażki z rzędu, z Bruk-Bet Termalicą (3:0), Wartą Poznań (0:3) i Cracovią (3:0).

Stal Mielec pomimo drugiej, gorszej połowie sezonu uratowała się od strefy spadkowej. Mielczanie zajmują obecnie trzynaste miejsce, ale to, na jakim miejscu zakończą, tak jak w przypadku Wisły Płock, zależeć będzie od wyników ostatniej rundy PKO BP Ekstraklasy. Stal swoje ostatnie spotkanie zremisowała ze Śląskiem Wrocław (1:1).

W pierwszym meczu tych drużyn Stal Mielec wygrała 2:1. Czy Wisła przerwie serię porażek? Czy może po raz kolejny górą będzie Stal?

Relacja i wynik na żywo meczu Wisła Płock - Stal Mielec na Polsatsport.pl. Początek o godzinie 17:30.