eWinner 2 Liga: Olimpia Elbląg - Śląsk II Wrocław. Relacja i wynik na żywo

Piłka nożna

W meczu 34. kolejki Olimpia Elbląg zagra u siebie ze Śląskiem II Wrocław. Czy Olimpia wróci na zwycięskie tory? Relacja i wynik na żywo meczu Olimpia Elbląg - Śląsk II Wrocław na Polsatsport.pl.

Olimpia przeżywa obecnie gorszy czas. Zawodnicy z Elbląga w sześciu ostatnich spotkań wygrali tylko raz, ze Zniczem Pruszków (2:0). W tym czasie zanotowali też trzy porażki i dwa remisy. Podopieczni Tomasza Grzegorczyka zajmują obecnie ósme miejsce w tabeli, a sezon bez względu na wynik ostatniego spotkania zakończą bez gry w play-offach do Fortuna 1 Ligi. 

 

ZOBACZ TAKŻE: Cezary Kowalski: Błaszczykowski zatrudnił w Wiśle graczy, którym po spadku nie płyną łzy

 

Zawodnicy z Wrocławia pod sam koniec sezonu złapali formę i w ciągu trzech ostatnich kolejek zanotowali dwa zwycięstwa i jeden remis. Podopieczni Arkadiusza Batora wygrali, z Wisłą Puławy (3:0) i Zniczem Pruszków (0:1), a punkty podzielili z Ruchem Chorzów (1:1). Śląsk podobnie jak Olimpia sezon zakończy po niedzielnym spotkaniu.

 

W pierwszym starciu tych ekip wygrał Śląsk (3:0). Czy Olimpia na zakończenie rozgrywek wróci do dobrej formy? Czy może Śląsk podtrzyma dobrą passę? 

 

Relacja i wynik na żywo meczu Olimpia Elbląg - Śląsk II Wrocław na Polsatsport.pl. Początek o godzinie 12:30.

SM, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Przeczytaj koniecznie