Roland Garros: Magda Linette - Ons Jabeur. Relacja i wynik na żywo

Tenis

Przed nami mecz pierwszej rundy French Open. Przeciwniczką Magdy Linette będzie Ons Jabeur. Czy Polce uda się awansować do kolejnego etapu? Relacja i wynik na żywo meczu Magda Linette - Ons Jabeur na Polsatsport.pl.

Linette ma przed sobą spore wyzwanie. Jej najbliższa przeciwniczka jest zdecydowaną faworytką tego starcie. Należy zaznaczyć, że polska tenisistka obecnie zajmuje 56. miejsce w rankingu WTA. Natomiast Jabeur w tej klasyfikacji plasuje się na szóstej pozycji. Czy Linette będzie w stanie pokonać wyżej notowaną rywalkę?

 

ZOBACZ TAKŻE: Kim był Roland Garros?

 

Przypomnijmy, że Jabeur ostatnio stanęła naprzeciwko innej tenisistki pochodzącej z Polski. W finale turnieju WTA w Rzymie zmierzyła się z Igą Świątek. Raszynianka wygrała to spotkanie w dwóch setach. W obu partiach liderka światowego rankingu zwyciężyła 6:2.

 

Do tej pory Linette i Jabeur rywalizowały ze sobą cztery razy. Trzy razy w tych starciach triumfowała zawodniczka pochodząca z Tunezji. Polka wygrała natomiast jedno spotkanie w 2013 roku. 

 

Relacja i wynik na żywo meczu Magda Linette - Ons Jabeur na Polsatsport.pl. Początek spotkania zaplanowany jest na godzinę 11:00.

Andrzej Adamiec/Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Przeczytaj koniecznie