Istotna zmiana Roberta Lewandowskiego w social mediach. Polak "usunął" koszulkę Bayernu

Piłka nożna
Istotna zmiana Roberta Lewandowskiego w social mediach. Polak "usunął" koszulkę Bayernu
fot. PAP
Lewandowski zmienił swoje zdjęcie profilowe, na którym nie występuje w stroju Bayernu.

Coraz więcej wskazuje na odejście Roberta Lewandowskiego z Bayernu. Po licznych wypowiedziach osób z klubu i otoczenia piłkarza przyszedł czas na „drobną” zmianę w jego social mediach. Polak zmienił swoje zdjęcie profilowe, na którym nie występuje w stroju Bawarczyków.

Piłkarskie środowisko żyje sagą transferową z udziałem Lewandowskiego. Król strzelców Bundesligi coraz wyraźniej daje do zrozumienia, że chciałby odejść z Bayernu i spróbować sił w innym klubie. Faworytem do podpisu jest FC Barcelona, która zdaniem dziennikarzy złożyła już oficjalną ofertę za napastnika.

Kolejną rzeczą, która wzbudziła podejrzenia wśród kibiców w sprawie odejścia „Lewego”, jest jego zmiana w social mediach. Polak zmienił zdjęcie w koszulce Bayernu na neutralny trykot. Na swoich mediach społecznościowych prezentuje się w bluzie pochodzącej z jego najnowszej kolekcji firmy 4F. W Niemczech zostało to odebrane jako kolejny sygnał zwiastujący odejście z Monachium.

Nowe zdjęcie profilowe Lewandowskiego na Twitterze.
Nowe zdjęcie profilowe Lewandowskiego na Twitterze.

Lewandowski wciąż ma ważną umowę z Bayernem. Jego kontrakt kończy się w czerwcu 2023 roku. Oczywiście władze mistrzów Niemiec uważają, że Polak zostanie w klubie, ale innego zdania jest agent Polaka. Pini Zahavi stwierdził, że „Bawarczycy” to już historia dla kapitana reprezentacji Polski.

- Dla Roberta sprawa jest prosta. On chce odejść już tego lata. Nam nie zależy na pieniądzach. Bayern stracił Lewandowskiego, nie tylko jako piłkarza, ale również jako człowieka – powiedział.

Polak w zespole Bayernu przez lata urósł do statusu legendy. W 374 meczach zdobył 344 bramki. Jest drugim najskuteczniejszym piłkarzem w historii klubu.

MM, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Przeczytaj koniecznie